LTF0402CT3N9
SEI Stackpole
Thin Film Chip Inductor - 0402 - 3.9nH ±0.2nH - DCR: 0.55 ohms - IDC: 340mA - SRF: 6 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +