LTF0402CT3N3
SEI Stackpole
Thin Film Chip Inductor - 0402 - 3.3nH ±0.2nH - DCR: 0.45 ohms - IDC: 380mA - SRF: 6 GHz - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +