LPM1813KTC3R3
SEI Stackpole
Miniature SMD Power Inductor - 3.3uH ±20%@1MHz - DRC:0.13 ohms - IDC: 0.8A Max - Tape&Reel"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +