LDRS2828MT102
SEI Stackpole
SMD Shielded Power Inductor - 1000 uH @1kHz ±20% - DCR: 4.78 ohms - Irms 0.13A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +