HVCB2512KKL270K
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 270 kohms ±10% - 2W - ±200ppm/°C - 3000V Max - 2512 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +