HVCB2010FKD400M
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 400 Mohms ±1% - 1W - ±100ppm/°C - 2000V Max - 2010 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +