HVCB2010FBC20M0
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 20 Mohms ±1% - 1W - ±50ppm/°C - 2000V Max - 2010 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +