HVCB1206FKC250M
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 250 Mohms ±1% - 0.33W - ±50ppm/°C - 1500V Max - 1206 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +