HVCB0805FKD100M
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 100 Mohms ±1% - 0.2W - ±100ppm/°C - 600V Max - 0805 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +