HVCB0805FDC221K
SEI Stackpole
Precision High Voltage Chip Resistor - 221 kohms ±1% - 0.2W - ±50ppm/°C - 600V Max - 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +