HVA05JB300M
SEI Stackpole
High Voltage Axial Leaded Resistor - 300 Mohms ±5% - 0.5W - 3500V Max - Thru Hole - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +