FRN14JT6R80
SEI Stackpole
Fusing Resistor - 6.8 ohms ±5% - 0.25W - ±350ppm/°C - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +