FRN12JT15R0
SEI Stackpole
Fusing Resistor - 15 ohms ±5% - 0.5W - ±350ppm/°C - Thru Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +