FCR1206NT43K0
SEI Stackpole
Trimmable Thick Film Chip Resistor - 43 kohms ±30% - 0.25W - ±200ppm/°C - 1206
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +