EWT225JB100R
SEI Stackpole
Tubular Wirewound Resistor - 100 ohm ±5% - 225W - 2500VAC - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +