EWT175JB10K0
SEI Stackpole
Tubular Wirewound Resistor - 10 kohm ±5% - 175W - 2500VAC - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +