EWT100JB5R00
SEI Stackpole
Tubular Wirewound Resistor - 5 ohm ±5% - 100W - 2500VAC - Bulk
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +