CML0805C0G8R2CT50V
SEI Stackpole
Ceramic Chip Capacitor - 8.2pF ±0.25pF - 50V - C0G - 0805 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +