CFM14JA68K0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 68 kohm ±5% - 0.25W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +