CFM14JA390K
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 390 kohm ±5% - 0.25W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +