CFM14GT1K20
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 1.2 kohm ±2% - 0.25W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +