CFM12JT3K60
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 3.6 kohm ±5% - 0.5W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +