CFM12JA75R0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 75 ohm ±5% - 0.5W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +