CFM12JA1M20
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 1.2 Mohm ±5% - 0.5W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +