CF2JB47K0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 47 kohm ±5% - 2W - Body: 15.00 x 5.00mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +