CF1JT51R0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 51 ohm ±5% - 1W - Body: 11.00 x 4.50mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +