CF1GT27K0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 27 kohm ±2% - 1W - Body: 11.00 x 4.50mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +