CF18JT4M70
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 4.7 Mohm ±5% - 0.125W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +