CF18JB10M0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 10 Mohm ±5% - 0.125W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +