CF18JA3K90
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 3.9 kohm ±5% - 0.125W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +