CF18JA2K20
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 2.2 kohm ±5% - 0.125W - Body: 3.30 x 1.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +