CF14JT1M50
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 1.5 Mohm ±5% - 0.25W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +