CF14JB270K
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 270 kohm ±5% - 0.25W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +