CF14JB200K
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 200 kohm ±5% - 0.25W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +