- CF14JA39K0
CF14JA39K0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 39 kohm ±5% - 0.25W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description