CF12JB1R50
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 1.5 ohm ±5% - 0.5W - Body: 8.50 x 2.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +