CF12JA56R0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 56 ohm ±5% - 0.5W - Body: 8.50 x 2.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +