CF12JA470R
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 470 ohm ±5% - 0.5W - Body: 8.50 x 2.70mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +