TA45-A143H120E4
Schurter
TA45 Series Circuit Breaker, 2 Pole Rocker, 1-Pole Protection, 110-120v Illumination, QC Terminals, Red transp. Rocker, Printe ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
TA45 Series Circuit Breaker, 2 Pole Rocker, 1-Pole Protection, 110-120v Illumination, QC Terminals, Red transp. Rocker, Printed White on/off, 12 A, Undervoltage Release Type 2 120VAC