TA35-C144K055C0
Schurter
TA35 Series Circuit Breaker, 2 Pole Rocker, 1 Pole Protected, 120V Illumination,Green transp. Rocker, Printed Black on/off, 5. ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
TA35 Series Circuit Breaker, 2 Pole Rocker, 1 Pole Protected, 120V Illumination,Green transp. Rocker, Printed Black on/off, 5.5 A