TA35-C124FJ25C0
Schurter
TA35 Series Circuit Breaker, 2 Pole Rocker, 1 Pole Protected, 240V Illumination,Green transp. Rocker, Embossed -/o, 2.5 A
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +