DLFP-0147-35C5
Schurter
DLFP SATURATED CHOKE 35A 5.3mOhm
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BOX Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: DLFP014735C5
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Schurter
  • Part No:
    DLFP-0147-35C5
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    6
  • Inductance:
    50 uH
  • Type:
    Linear/Saturating Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/A
  • Tolerance:
  • Technology:
  • Maximum DC Resistance:
    0.0053 Ohm
  • Maximum DC Current:
    35 A