- W388CQX-10
W388CQX-10
Schneider Electric-Legacy Relays
Electromechanical Relay 12VDC 120Ohm 10A 3PDT (73.7x38.89x55.55)mm Bracket Industrial Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description