- 9BMB12P2K01
9BMB12P2K01
Sanyo Denki / San Ace
DC Blower Centrifugal Ball Bearing 12V 10.8V to 13.2V 56.9CFM 66dB 97.1 X 96.5 X 33mm
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description