ZW-50-14-G-Q-1000-165
Samtec
Conn Board Stacker HDR 100 POS 25.4mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +