ZW-28-09-T-S-435-195
Samtec
Conn Board Stacker HDR 28 POS 11.05mm Stack Height 2.54mm Solder ST Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +