SFSDT-10-28-G-04.30-DR-NUS
Samtec
Tiger Eye Double Row Discrete Wire Cable Assembly - Teflon Fluoropolymer Wire - Socket - 10 Pins/Row - .050" (1.27 mm) Pitch - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Tiger Eye Double Row Discrete Wire Cable Assembly - Teflon Fluoropolymer Wire - Socket - 10 Pins/Row - .050" (1.27 mm) Pitch - 28AWG - 4.30" Length.