FJH-10-D-39.00-4
Samtec
Cable Ffc/fpc 10POS 0.5MM 39"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable Ffc/fpc 10POS 0.5MM 39"