PR21-24V-400-2C
Same Sky®’s
29 x 12.6 x 15.8 mm - 24 V - 8 A - DPDT (2 Form C) - Power Relay
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +