CMS-15118D-L100
Same Sky®’s
15 x 11 mm - Rectangular Frame - 0.7 W - 8 Ohm - Neodymium Magnet - PEEK Cone - Speaker
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CMS15118DL100
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Same Sky®’s
  • Part No:
    CMS-15118D-L100
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Family:
    CMS
  • Cone Material:
    Mylar
  • Dimensions LxWxH:
    0.591 x 0.433 x 0.118 in
  • Dimension:
    15 x 11 x 3mm